Gimp. Kurs podstaw grafiki dla młodzieży
grafika
Termin:
Od 20-07-2020, 17:00
Do: 27-07-2020, 19:00
Kategoria:
 
W lipcu rozpoczynamy wakacyjną edycję kursu on-line "Gimp dla początkujących". Jeśli jesteście ciekawi, jak wykorzystać możliwości tkwiące w darmowym programie Gimp, to zapraszamy na nasz nowy kurs on-line. Podczas zajęć poznamy między innymi narzędzia związane z obróbką zdjęć, retuszem portretów, fotomontażem, a także przygotowywaniem szablonów, znaków wodnych, prostych giphów czy postów z tekstem na portale społecznościowe.
Ponadto kursanci zdobędą wiedzę dotyczącą przydatnych i kreatywnych efektów, najbardziej popularnych w mediach formatów postów i grafik, oraz zasad związanych z umieszczaniem treści graficznych w Internecie.
Swoim doświadczeniem w pracy z programem Gimp oraz projektowaniem graficznym i obróbką zdjęć podzieli się i warsztaty poprowadzi Witold Dąbrowski - projektant graficzny, ilustrator, malarz i artysta wizualny, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Proponujemy blok zajęć od poniedziałku do poniedziałku, po dwie godziny dziennie, czyli od 20 do 27  lipca, łącznie 12 godzin warsztatów. Początek spotkania godzina 17.00.

Warsztaty odbędą się na platformie internetowej, do której kontakt uczestnicy dostaną po uprzednim zarejestrowaniu się na zajęcia.

Wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona. Zapisy online przez stronę www.mbddim.pl (kalendarz)

plakat promujący kurs

Miejsce:
Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI, ul. Tyniecka 40a Warszawa Mokotów
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt