logo.png
1280x610_2.png
BEZPIECZENSTWO.jpg
pomoc-prawna.jpg
Rysunek1.jpg
500.jpg
300plus.png
19115_logo1.png
Nowy-1.jpg
SJP.jpg
layout_set_logo.png
osir_logo_cale strona.jpg
Nowy-1.jpg
baner.png
kadry.jpg
_0011__ Zamówienia.jpg
_0009__ Przetargi.jpg
_0002__ Informator kulturalny.jpg
_0008__ Działalność gospodarcza online.jpg
_0007__ Projekty unijne.jpg
_0010__ Wspólnoty.jpg
_0005__ Informacje oświatowe2.jpg
aktywny.jpg
_0003__ Informacje społeczne i zdrowotne.jpg
srodowisko.jpg
baner_mania.jpg
mrd.jpg
hdk.jpg
baner OW 4.png
big baner oferta.GIF
grafika
Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44

Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców funkcjonuje w ramach Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Mokotów mieści się przy ulicy Woronicza 44a w Warszawie.

Jego pomieszczenia są udostępniane organizacjom pozarządowym do prowadzenia zajęć, programów, warsztatów, prelekcji, itp. Do Centrum mogą się zgłosić organizacje pozarządowe, które chciałyby skorzystać z bazy lokalowej, mające ciekawą ofertę dla mokotowian. Jesteśmy również otwarci na inicjatywy lokalne organizowane przez mieszkańców. W Centrum spotyka się również Partnerstwo dla Mokotowa "Moje Wierzbno", które inicjuje działania na rzecz mieszkańców dzielnicy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z oferty Centrum. Pełna baza zajęć znajduje się na tablicach informacyjnych w Mokotowskim Centrum Integracji Mieszkańców przy ul.Woronicza 44a. 

Oferta dla mieszkańców przewiduje zajęcia dla każdej grupy wiekowej. Dzieci w wieku szkolnym mogą się zapisać na zajęcia edukacyjne (m.in. kaligrafii chińskiej), zajęcia taneczne: b-boyingu (breakdance) i tańca nowoczesnego. Rodzice małych dzieci mogą skorzystać z warsztatów psychologicznych oraz zajęć dla rodziców z dziećmi. Dla osób powyżej 50 r. ż., pragnących skuteczniej funkcjonować na rynku pracy Uniwersytet II Wieku oferuje różne warsztaty tematyczne. Seniorzy mogą skorzystać z zajęć Mokotowskiego Uniwersytetu III Wieku, który ruszył w październiku 2011 r. Można się zapisać także na warsztaty literackie dla osób zajmujących się poezją.
Zajęcia organizowane są we współpracy z warszawskimi fundacjami, stowarzyszeniami.
Większość zajęć finansowana jest ze środków m.st. Warszawy.

Po aktualne informacje zapraszamy do Mokotowskiego Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44a lub pod nr tel. 22 443 67 70. Jesteśmy również na Facebooku: 

Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców - zobacz


Po aktualne informacje zapraszamy do Mokotowskiego Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44a lub pod nr tel. 22 443 67 70.

OFERTA ZAJĘĆ

Zapraszamy do obejrzenia foto i wideoklipu.

Galeria zdjęć

Wizyta w Centrum wideoklip

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
ban-1c.png
ban-2c.png
ban-3.png
ban-zamowienia-publiczne.png
ban-5.png
ban-system-kolejkowy2.png
epuap.png