logo.png
19115_logo1.png
baner.png
BEZPIECZENSTWO.jpg
pomoc-prawna.jpg
bannery_260 x 90.png
baner OW 4.png
kadry.jpg
_0011__ Zamówienia.jpg
_0009__ Przetargi.jpg
_0002__ Informator kulturalny.jpg
_0008__ Działalność gospodarcza online.jpg
_0007__ Projekty unijne.jpg
_0010__ Wspólnoty.jpg
_0005__ Informacje oświatowe2.jpg
aktywny.jpg
_0003__ Informacje społeczne i zdrowotne.jpg
srodowisko.jpg
baner_mania.jpg
hdk.jpg
big baner oferta.GIF
grafika
Narodowa Loteria Paragonowa

Naczelnik Urzędu Skarbowego Warszawa-Mokotów: uprzejmie informuje, iż cały czas trwa akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów pod hasłem Narodowa Loteria Paragonowa.

Akcja ma na celu uświadomić Polakom, jak dużą rolę pełnią w uczciwym obrocie gospodarczym. I pokazać, że branie paragonu to wspieranie uczciwych przedsiębiorców i uczciwej konkurencji między nimi. A w efekcie – że to właśnie pamiętanie o paragonie na zakupach, w restauracji, u fryzjera czy mechanika przynosi korzyści nie tylko konsumentom, ale poprawia funkcjonowanie kraju.

Przedmiotową akcję przedłużono o pól roku i będzie trwać do 31 marca 2017r. Dodatkowe 6 miesięcy to efekt entuzjazmu Polaków dla kampanii, w której zarejestrowali już prawie 110 milionów paragonów fiskalnych (stan na 27.09.16) i odebrali dziesiątki cennych nagród. Obok nagród głównych ­(Opli Astra) i sprzętu elektronicznego co 3 miesiące losowane są nagrody dodatkowe, czyli Ople Insignie, za paragony zgłoszone w tzw. branżach specjalnych. Wybór branż specjalnych następuje w oparciu o ich popularność w społeczeństwie, a także wiąże się z obowiązkiem stosowania w nich kas fiskalnych. Dlatego dotychczas promowane były m.in. fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne czy konserwację i naprawę samochodów osobowych oraz sprzedaż detaliczną części i akcesoriów do pojazdów samochodowych

W kolejne odsłonie akcji będą promowane nowe branże. Branże specjalne w nowej odsłonie akcji  to:

Taksówki i sprzedaż paliw.

Już w ostatnim kwartale 2016 r. każdy, kto zarejestruje paragon fiskalny od taksówkarza na stronie Narodowej Loterii Paragonowej, będzie mieć szansę na wygranie Opla Insignii. Natomiast od stycznia do marca 2017 r. nagrodę specjalną będzie można wygrać w zamian za paragon za tankowanie na stacjach paliw. Dzięki przedłużeniu loterii o 6 miesięcy premiujemy branie i wydawanie dowodów zakupu w kolejnych dwóch popularnych branżach.
Nowymi branżami premiowanymi w Narodowej Loterii Paragonowej będą „działalność taksówek osobowych" (IV kw. 2016 r.) oraz „sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw" (I kw. 2017 r.). To wynik przedłużenia naszej akcji edukacyjnej o pół roku, do 31 marca 2017 r.

Naczelnik Urzędu Skarbowego Warszawa-Mokotów bardzo serdecznie zachęca do udziału w przedmiotowej akcji, aby wziąć w niej udział należy przede wszystkim:

  • zrobić zakupy  za min. 10zł i odebrać paragon fiskalny,
  • zachować zgłoszone paragony fiskalne.

Dodatkowe informacje dotyczące akcji można uzyskać również na stronie internetowej www.loteriaparagonowa.gov.pl;

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
ban-1c.png
ban-2c.png
ban-3.png
ban-zamowienia-publiczne.png
ban-5.png
ban-system-kolejkowy2.png
epuap.png