ul. Rakowiecka 25/27
02-517 Warszawa
 
22 443 64 00
 
 
 
22 443 65 00, 22 443 65 01
 
22 443 65 13
 
Wyślij link mailem
Europejski Wykład Otwarty
Opublikowano: 23.02.2021

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Warszawa prowadzony przez Urząd m.st. Warszawy wraz z eTwinning Polska serdecznie zaprasza wszystkich nauczycieli na  Europejski Wykład Otwarty online pn. "eTwinning Live – międzynarodowa platforma do międzyszkolnej współpracy online", który odbędzie się 25 lutego o godz. 18:00.

Spotkanie będzie miało formę praktycznych warsztatów online prezentujących funkcjonalność unijnego programu do międzynarodowej współpracy pomiędzy szkołami.

Wykład skierowany jest do nauczycieli, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę w programie eTwinning lub odświeżyć swoją wiedzę w tym temacie. Podczas warsztatów przeanalizujemy narzędzia dostępne na platformie eTwinning Live, omawiając ich funkcjonalność i możliwości. Zasugerujemy jak powinien wyglądać poprawnie skonfigurowany profil nauczyciela oraz omówimy w jaki sposób poszukiwać międzynarodowych partnerów. Zaprezentujemy również szeroką ofertę bezpłatnych form doskonalenia zawodowego dla zarejestrowanych w programie nauczycieli. 

WAŻNE: Nauczyciele nie posiadający konta na platformie eTwinning Live są proszeni o założenie konta przed zapisaniem się na webinarium – Link do założenia konta


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Może w nim uczestniczyć każdy, bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

Link do spotkania na Microsoft Teams

PDF
Drukuj
Powrót
kontakt