ul. Rakowiecka 25/27
02-517 Warszawa
 
22 443 64 00
 
 
 
22 443 65 00, 22 443 65 01
 
22 443 65 13
 
Wyślij link mailem
grafika
Moje Miejsce Mokotów
Opublikowano: 08.09.2020

Mokotów to wyjątkowa dzielnica - tu kulturę masz blisko domu.

Łowicka, Służewski Dom Kultury, Dorożkarnia, Kadr, Biblioteka Multimedialna to czekające na Ciebie, nowocześnie zaprojektowane instytucje kultury. Najlepsze miejsca na spotkanie i rozwijanie swoich pasji!

Cieszymy się gdy do nas wpadacie jak do siebie. Bo jesteście dla nas ważni. Jesteście początkiem naszej wspólnej historii. Jeśli chodzi Wam po głowie jakiś pomysł możemy pomóc w jego realizacji. Próbujcie, szukajcie, nie poddawajcie się! Przyjdźcie sami lub z przyjaciółmi. Zaproście sąsiadów.

Wspieramy każdego, niezależnie od wieku, chcemy byście byli osobami twórczymi, odważnymi, radosnymi i zaangażowanymi w sąsiedztwo i świat. To nie jest banał. Wasz uśmiech jest dla nas nagrodą. Chcemy rozbudzać pasje, pokazywać warsztat artysty, pielęgnować zainteresowania. Nieistotny jest wiek.

Mokotowskie domy kultury zapraszają na koncerty, spektakle teatralne, wieczory ze stand-upem, warsztaty kulinarne, ogrodnicze, rękodzieła, na wystawy, potańcówki, do dyskusyjnego klubu książki i zajęć z robotyki. Tworzymy też nowe projekty w internecie. Propozycji jest dużo, dużo więcej.

Okazji do spotkań nie brakuje. Z tej bliskości rodzą się ważne relacje. Czasami wystarczy słowo a rozwiniemy ciekawe idee – choćby społeczne sprzątanie pobliskiego parku. W takich sytuacjach zawsze można liczyć na wsparcie mokotowskich instytucji i jej pracowników.

Zapraszamy, odwiedź nas!

PDF
Drukuj
Powrót
kontakt