ul. Rakowiecka 25/27
02-517 Warszawa
 
22 443 64 00
 
 
 
22 443 65 00, 22 443 65 01
 
22 443 65 13
 
Wyślij link mailem
grafika
Relacja - Mokotów - Dzielnica Przyjazna Seniorom
Opublikowano: 08.04.2019

W piątek 5 kwietnia 2019 r.  w Domu Kultury Świt na Targówku odbyła się uroczysta Gala przyznania certyfikatów w konkursie na Miejsce Przyjazne Seniorom. W tym roku Kapituła Konkursu przyznawała certyfikaty na lata 2019-2021. W skład Kapituły wchodzą  przedstawiciele Warszawskiej Rady Seniorów oraz Biura Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu m. st. Warszawy. Spośród 80 zgłoszonych miejsc certyfikaty przyznano 50 obiektom w całej Warszawie.

Certyfikaty wręczali m.in. Zastępca Prezydenta m. st. Warszawy Paweł Rabiej oraz Przewodnicząca Warszawskiej Rady Seniorów  Małgorzata Żuber - Zielicz.

Miło nam jest podzielić się z Państwem fantastyczną informacją, że Certyfikaty Miejsc Przyjaznych Seniorom na lata 2019-2021 otrzymało aż 7 placówek (miejsc) , które swoje działania prowadzą na terenie Dzielnicy Mokotów.

W kategorii "Instytucje Publiczne" certyfikat otrzymało Mokotowskie Centrum Integracji  Mieszkańców Urzędu Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy.

Z kolei w  kategorii "Kultura i Edukacja" certyfikaty otrzymało aż 5 przedstawicieli  Mokotowa:  Dom Kultury Kadr, Służewski Dom Kultury, Dom Kultury "Dorożkarnia", Dzielnicowa Wypożyczalnia Multimedialna - filia Biblioteki Publicznej im. Z. Łazarskiego w Dzielnicy Mokotów oraz Czytelnia Naukowa nr IV - filia Biblioteki Publicznej im. Z. Łazarskiego w Dzielnicy Mokotów.

Za swoją działalność na rzecz seniorów w kategorii "Sport i Rekreacja" doceniony został również Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzielnicy Mokotów.  

Wszystkim Laureatom gratulujemy wyróżnienia!

Laureaci Konkursu w kategorii „Kultura i Edukacja”

Przedstawiciele DK Dorożkarnia oraz Służewskiego Domu Kultury odbierają swoje certyfikaty

Program artystyczny

Przedstawiciele Urzędu Dzielnicy Mokotów prezentują Certyfikat dla Mokotowskiego Centrum Integracji Mieszkańców

– Laureaci Konkursu w kategorii „Instytucje Publiczne”

– Przemówienie Zastępcy Prezydenta m. st. Warszawy Pawła Rabieja

Wyślij link mailem
PDF
Drukuj
Powrót
kontakt