ul. Rakowiecka 25/27
02-517 Warszawa
 
22 443 64 00
 
 
 
22 443 65 00, 22 443 65 01
 
22 443 65 13
 
Wyślij link mailem
grafika
Relacja - Gala Festiwalu Młodzi Artyści Mokotowa MAM to!
Opublikowano: 05.04.2019

W czwartek Służewski Dom Kultury zebrał największe talenty dzielnicy - wszystko to za sprawą Gali podsumowującej 15. edycję Festiwalu Młodych Artystów Mokotowa - MAM TO! Dzieci i młodzież z aż 11 kategorii konkursowych mieli okazję zaprezentować talenty przed wypełnioną po brzegi widownią.

Wśród obecnych byli przedstawiciele władz dzielnicy oraz instytucji kulturalnych, którzy odpowiadali za przeprowadzone konkursy. Rafał Miastowski - burmistrz dzielnicy Mokotów - oficjalnie powitał wszystkich zebranych, a finalistom przekazał gorące gratulacje i słowa wsparcia w dalszym rozwoju artystycznym. Każde z dzieci otrzymało kosz łakoci. Podziękowania zostały również przekazane opiekunom i nauczycielom, bez których nawet największy talent nie mógłby rozbłysnąć.

Festiwal Młodzi Artyści Mokotowa MAM TO! daje możliwość sprawdzenia się na profesjonalnych scenach dzielnicowych instytucji kultury już od 2005 roku. W ramach czterech form artystycznych: #obrazu, #słowa, #dźwięku i #ruchu, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych mają szansę zadebiutować na scenie i zostać (d)ocenionymi przez profesjonalnych jurorów.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za poświęcony czas i uczestnictwo w tegorocznej edycji festiwalu. Podziękowania należą się również wszystkim instytucjom organizującym konkursy: Dom Kultury Dorożkarnia, Centrum Łowicka, Służewski Dom Kultury, Dom Kultury KADR, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Mokotów oraz Młodzieżowy Dom Kultury "Mokotów".

Do zobaczenia za rok!

Przemówienie burmistrza Mokotowa Rafała Miastowskiego

Publiczność podczas gali festiwalu MAM to!

Występy artystyczne uczestników festiwalu Mam to!

Występy artystyczne uczestników festiwalu Mam to!

Wyślij link mailem
PDF
Drukuj
Powrót
kontakt