ul. Rakowiecka 25/27
02-517 Warszawa
 
22 443 64 00
 
 
 
22 443 65 00, 22 443 65 01
 
22 443 65 13
 
Wyślij link mailem
grafika
Relacja - Halowe Mistrzostwa Mokotowa
Opublikowano: 03.04.2019

Halowe Mistrzostwa Mokotowa w jeździe na rolkach za nami.

W gościnnej jak zawsze hali sportowej SP 85 przy ul. Narbutta 14 w niedzielę odbyły się po raz pierwszy „Halowe Otwarte Mistrzostwa Mokotowa w Jeździe na Rolkach Amatorów”.

Impreza zaskoczyła organizatorów i jej obserwatorów pod wieloma względami. Przede wszystkim dużym zaskoczeniem była frekwencja uczestników zawodów. Organizatorzy spodziewali się ok 80-90 uczestników, ale w dniu zawodów okazało się że jest ich ponad 140. Tak duża frekwencja wpłynęła na czas trwania zawodów, które znacznie się wydłużyły. Rekompensatą za to był naprawdę wysoki poziom jazdy niektórych zawodników i zawodniczek, a zacięta rywalizacja trwała do końca zawodów.

Zawody zostały przeprowadzone w kilku konkurencjach. Najmłodsi adepci i sympatycy rolek wykazali się ogromnym zapałem w rywalizacji z rówieśnikami. Jak popularny staje się ten sport wśród dzieci i młodzieży najlepiej świadczy fakt, że najmłodszymi uczestnikami naszej imprezy były 3,5- latkowie dziewczynka i chłopiec, których umiejętności jazdy na rolkach były naprawdę imponujące jak na takie maluchy.

Emocji było co niemiara, a do walki dopingowali młodych zawodników i zawodniczki rodzice, rodzeństwo oraz klubowi koledzy i koleżanki.

Najbardziej zacięta rywalizacji była wśród dziewcząt z kategorii Junior 2007-2008 oraz Kadet 2005 i starsi.

W imprezie wzięli udział także Mastersi i pomimo, że nie była to zbyt liczna grupa uczestników, dostarczyli swoją walką o medale wielu emocji na trybunach i wśród młodego pokolenia rolkarzy.

Najlepszych zawodników i zawodniczki oryginalnymi, wypalanymi w drewnie medalami oraz upominkami uhonorował burmistrz dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski w towarzystwie kierownika Zespołu Sportu i Rekreacji Dzielnicy Mokotów Lecha Kwasiborskiego oraz Marcina Jarkiewicza dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 85 - gospodarza obiektu i uczestnika zawodów Masters.

Uczestnicy Halowych Otwartych Mistrzostw Mokotowa w Jeździe na Rolkach Amatorów

Uczestnicy Halowych Otwartych Mistrzostw Mokotowa w Jeździe na Rolkach Amatorów

Uczestnicy Halowych Otwartych Mistrzostw Mokotowa w Jeździe na Rolkach Amatorów

Wyślij link mailem
PDF
Drukuj
Powrót
kontakt