ul. Rakowiecka 25/27
02-517 Warszawa
 
22 443 64 00
 
 
 
22 443 65 00, 22 443 65 01
 
22 443 65 13
 
Wyślij link mailem
grafika
Relacja - Dorożkarnia ma 20 lat
Opublikowano: 28.09.2020

W miniony weekend mokotowska Dorożkarnia świętowała 20. urodziny.

W sobotnie wczesne popołudnie z podwórka Dorożkarni ulicami Siekierek wyruszył barwny i głośny, bo prowadzony przez Ritmo Bloco – muzyczny zespół samby, korowód. Była to nieco sentymentalna podróż w przeszłość, do źródeł, czyli do Starej Dorożkarni przy ulicy Kątnej.

Po powrocie na scenie zaprezentowali się najmłodsi wychowankowie Domu Kultury – wokaliści i tancerze. Był jeszcze tort dla wszystkich gości i wspólne zdjęcie. Jak donoszą jubilaci – wielką przyjemność sprawił im prezent, który w imieniu Dzielnicy Mokotów wręczyli Rafał Miastowski – burmistrz i Krzysztof Skolimowski – zastępca burmistrza.

Urodziny trwały przez cały weekend, w piątek i sobotę wieczorem na podwórku Domu Kultury goście obejrzeli spektakl Bal u Wolanda. To, że akurat to widowisko grano na 20. urodziny nie jest przypadkiem – dokładnie dwie dekady temu spektakl Mistrz i Małgorzata zainaugurował działalność tej instytucji na Siekierkowskiej 28. W spektaklu wystąpili: Teatr Tańca Test, Teatr Tańca Jazz. Spektakl został zagrany również w sobotę.

z podwórka Dorożkarni ulicami Siekierek wyruszył barwny i głośny, bo prowadzony przez Ritmo Bloco – muzyczny zespół samby, korowód.

 Rafał Miastowski – burmistrz i Krzysztof Skolimowski – zastępca burmistrza wręczają prezent - burmistrz przemawia

na scenie zaprezentowali się najmłodsi wychowankowie Domu Kultury – wokaliści i tancerze

Wspólne zdjęcie gości Dorożkarni na 20. urodzinach

PDF
Drukuj
Powrót
kontakt