ul. Rakowiecka 25/27
02-517 Warszawa
 
22 443 64 00
 
 
 
22 443 65 00, 22 443 65 01
 
22 443 65 13
 
Wyślij link mailem
grafika
Relacja - XV Mokotowski Festyn Wakacyjny za nami
Opublikowano: 18.06.2019

Występy dziecięcych i młodzieżowych zespołów wokalnych i tanecznych, pokaz samoobrony, zawody w ujeżdżaniu byka oraz skoki na Euro Bungee – to wszystko można było zobaczyć i przeżyć podczas XV Mokotowskiego Festynu Wakacyjnego. Impreza odbyła się w piątek 14 czerwca na terenie II Ogrodu Jordanowskiego przy ul. Odyńca 6. Festyn oficjalnie otworzył burmistrz dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski.

Na imprezie bawiły się dzieci z mokotowskich przedszkoli i szkół. Nie brakowało również rodziców z mniejszymi pociechami, które chętnie próbowały swoich sił w różnego rodzaju zajęciach plastycznych. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się malowanie buziek zorganizowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej. Jak co roku chętni mogli także zasiąść za kierownicą radiowozu a młodsze dzieci poskakać na dmuchanym zamku czy w basenie z piłeczkami.

Imprezę zorganizował Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy przy współpracy II Ogrodu Jordanowskiego, Komendy Rejonowej Policji Warszawa-Mokotów, Straży Miejskej, Fundacji Bo Warto, Stowarzyszenia Amfora, Ośrodka Edukacji Kulturalnej „Sadyba” MSM „Energetyka”, Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów, Młodzieżowego Domu Kultury, Stowarzyszenia Karan, Domu Kultury Kadr, Służewskiego Domu Kultury oraz Domu Kultury Dorożkarnia.

Zapraszamy za rok!

Zabawy dzieci z balonami i bańkami mydlanymi

Wręczenie nagród przez burmistrza dzielnicy Mokotów

Uczestnicy Festynu

PDF
Drukuj
Powrót
kontakt